niedziela, 18 maja 2014

Niedziela ♥ 18 maj ♥

Siemka Wszystkim ;)
 Post na szybko.
Co u Was słychać ?? jak Wam mija weekend. Ja dziś pół dnia spędziłam w szkole ale już wróciłam w końcu i z synkiem przyjechałam do teściów. 
Oczywiście już po egzaminach w szkole ;) oceny na pewno będą pozytywne, myślę nawet ze 4 bądź 5 ;)
Także jak na razie mam wolne od szkoły ale tylko do 24 ;) bo znów zjazd mamy ale tylko wpisy do indeksów ;)
Ja juuuuż czuję lato ♥ wakacje ♥ ;)
Pokażę moje nowości, które zamówiłam u koleżanki z oriflame.Są to: płyn do kąpieli, żel. Takie zapasy na dłuższy czas. Milk&Honey super jest polecam, skóra po nim jest gładka oraz mięciutka ;) uwielbiam, jestem chora na punkcie produktów Milk&Honey ;)
Odrazu wziełam sobie też płyn do kąpieli chocolate dream piękny czekoladowy zapach ;)
I żel nature secrets piękny zapach jeszcze nie próbowałam. 
Chyba to na tyle nowości... a mam jeszcze perfumy z Avon ale zapomniałam jakie to są. W następnym poście pokaże Wam ;) 
Pogoda się polepszyła u nas więc czas na dniach chyba na zdjęcia ;) troszkę zaniedbałam bloga ale kochani to się poprawi ;) 
Tak padało u nas, powodzie w naszym województwie ale u mnie akurat nie było tak źle ;) wcale na powietrze nie można było wyjść bo pada i pada ;/ jakaś masakra.. dlatego dziś cieszę się z tej pięknej pogody i chyba pójdziemy z synkiem zaraz na spacer.
Zamierzam kupić sobie jakąś lustrzankę ale za bardzo nie wiem jaką. Może polecicie mi jakie są dobre, i które robią mega fajne zdjęcia ;) 
Na dniach wybiorę się z Olą na sesyjkę, teraz myślę aby pojechać nad jezioro ;) jeśli będzie bardzo ciepło pozwolę sobie na jakąś sukienkę ;) 
 Mam troszkę załatwień bo miałam jutro iść do szpitala ale nieeee idę bo oczywiście termin został przełożony. Także jutro jadę do szpitala uzgodnić ostateczny termin przyjęcia do szpitala. 
Nie lubię długo czekać i mam nadzieję, że gdzieś nie długo pójdę.
A no już mi się przypomniało miałam dodać zdjęcia ze ślubu ale jeszcze ich nie odebrałam. Tak jadę po nie i jadę i dojechać nie mogę...
Chyba na dziś to tyle, uciekam i lecimy na spacerek ;)
Bye, bye... ;* ;)
Miłej niedzieli ;)
 
 

4 komentarze: